• ענת קרומר

למה לי בכלל מעצבת פנים?

Updated: Dec 25, 2018

בשעה טובה קניתם דירה או בית ואתם עומדים בפני שיפוץ, עיינתם בחוברות עיצוב, גלשתם באתרי עיצוב באינטרנט כולל באתרים של אדריכלים ואתם בטוחים שאתם יודעים מה אתם רוצים. נשאר לכם רק לבחור קבלן טוב לשתף אותו ברצונותיכם והוא יגשים לכם את החלום. אם בחרתם בדרך הזו אתם על מסלול התרסקות. ראו הוזהרתם!

שיפוץ עיצוב או בניה של בית או דירה הוא תהליך ארוך ומורכב מצריך קודם כל חשיבה עמוקה ותכנון מראש ובהמשך הרבה החלטות בזמן קצר יחסית תיאום בין ספקים ובעלי מקצוע.

ולכן אתם צריכים מנצחת על התזמורת הזו ובמקרה הזה – מעצבת מקצועית טובה ומנוסה

(על איך לבחור מעצבת בפוסט הבא)5 סיבות טובות בעד ליווי מעצבת


תכנון – למעצבת מקצועית יש את היכולת להתאים את החלום שלכם לנתונים הספציפיים של המבנה היא תוכל להביא לכם פתרונות ייחודיים שאפילו יכולים לכלול שינויים קונסטרוקטיביים ושינויים במערכות אחרות ובכך יתאפשרו פתרונות ברמה אחרת לגמרי. מעצבת תדע לתשאל אתכם ולקבל את המידע לרצונות ולצרכים שלכם, אותם תתרגם לפתרונות אדריכליים שאולי לא חשבתם עליהם כלל. בכלים שבידה היא תציג לכם אותם בשרטוט, הדמיה, ותמונות אשר ימחישו לכם את התכנית בצורה הכי ויזואלית כדי שתוכלו לתת את דעתכם ולהחליט בצורה מושכלת.


תקציב – מעצבת מנוסה תדע להוציא מהתכנית המוסכמת מסמך כתב כמויות שיתאר מילולית וכמותית את כל פרטי השיפוץ באופן שיהיה בר השוואה בשלב הצעת המחיר. מסמך כזה יאפשר לכם לקבל הערכת מחיר לפרויקט לפני הביצוע ושליטה על התקציב. הוא חלק מחוזה ההתקשרות עם הקבלן, חשיבותו הרבה מתגלה בגמר העבודה וזמן ההתחשבנות עם הקבלן בשל הפרוט שבו. רק מסמך זה שיבוצע בידיים מנוסות ישמור אתכם מאיבוד שליטה תקציבית.


בחירות – תהליך התכנון מצריך בחירות רבות. המעצבת מניסיונה תנחה אתכם בבחירת בעלי מקצוע טובים שיש לה ניסיון בעבודה איתם ובחירות של מוצרים וחומרים טובים שיהיו מתאימים במידתם, ואיכותם וירכשו במקומות אמינים שיבטיחו שירות טוב. לספקים ולחנויות תמיד תהיה העדפה לתת שירות טוב למעצבת קבועה שחוזרת אליהם שוב ושוב עם לקוחות מאשר ללקוחות בודדים. בכך גם תחסוך לכם זמן וכסף.


פיקוח – בתהליך הבניה ישתתפו הרבה מאד בעלי מקצוע שלכל אחד האינטרס שלו, המעצבת תפיק תכניות ושרטוטים מקצועיים ומפורטים שיחייבו את בעלי המקצוע השונים כבר בתהליך ההתקשרות ויבטיחו את התוצאה הסופית הנדרשת מהם. עין מקצועית ומנוסה של מתכנת התכנית תראה את הדברים מתוך האינטרס שלכם ובמהלך המעקב שתעשה תבטיח שתקבלו את תמורה המלאה.


זמנים – המעצבת תדאג להביא בזמן את התכניות המפורטות הנדרשות לכל הדברים. המעקב שלה ילווה בהנחיות לרכישות והחלטות שלכם בזמן, מה שיגדיל מאד את הסיכוי לעמוד בלוחות הזמנים. העבודה שלה תחסוך לכם הרבה זמן ותמנע את שיבוש נוהל חייכם. אם זמן הוא כסף – אז שוב חסכתם.


אם תבחרו בדרך זו תצליחו גם ליהנות מהתהליך. מבטיחה לכם.

10 views0 comments