לא עוד דירה בבניין תיאור תכנון

אפגש עם בעלי הדירה החדשה אעיין בתיק הבניין שכולל את כל התכניות והמפרטים הטכניים. אקבל ממנו את ההנחיות הרצונות והציפיות מהדירה.

 

אדאג לקבלת תכניות העבודה המפורטות  מאדריכל הבניין כולל תכניות בניה אנסטלציה חשמל ומיזוג אויר לצורך הכנת תכנית שינויים.

 

אכין מס' חלופות במפגשים חוזרים ללא הגבלה עד לאישור תכנית  מוסכמת.

 

אפגש עם נציג\ת החברה הבונה לבדיקת התכנות השינויים הנדרשים.

 

אכין תכניות מפורטות לביצוע שיכללו: תכניות בניה, אנסטלציה, ספרינקלרים,חשמל, תקשורת, תאורה מערכת קולנוע ביתי ושמע, מיזוג אויר ותקרות מונמכות.

לקראת תכנית מוסכמת אכין הדמיה תלת מיימדית לצורך הבנת התכנון, בהתאם לצורך.

 

אבדוק ואתייחס לחשבון שתגיש החברה לשינויים ע"ס התכניות שאגיש לה.

 

אלווה אתכם למספר חללי תצוגה שנבחרו ע"י החברה הבונה לבחירה יחד אתכם  חומרי גמר כלים סניטרים ריצוף אריחים לחיפוי קירות  וכו'. כמו כן אתכנן ריהוט מקבעים- מטבח וארונות אמבטיה לביצוע אצל נגר או חברה למידה שלא תקבלו את בחירת החברה בונה.

 

פיקוח עליון במהלך הביצוע: הפיקוח כולל ביקורים באתר לפי שלבי ההתקדמות. בתהליך הפיקוח יושם דגש על ביצוע העבודות בהתאם לתכניות שהוגשו ומעקב על רמת האיכות של עבודת הקבלן ובעלי המקצוע השונים. העבודה כוללת רישום סיכומי הביקורים הכוללים הערות על הביצוע שישלחו לחברה הבונה.

 

עיצוב פנים – ליווי בבחירת פריטים משלימים הכולל ריהוט נייד תאורה שטיחים תמונות וילונות ועוד כולל תכנון פרטי נגרות לביצוע אצל נגר. הכל בהתאם להסכם הספציפי.

 

הצעת מחיר לתכנון

הצעת מחיר שאגיש לכם תהיה מפורטת תתאר את היקף העבודה ופרוט תנאי התשלום בהתאם להתקדמות העבודה.

טיפול בשני שלבים

יש מצבים שאמליץ לבצע את השינויים בשני שלבים שלב אחד עם החברה הבונה ע"י בעלי המקצוע שלה והשלב השני אחרי מסירת הדירה. הסיבה לכך היא חיסכון בעלויות ויכולת לבצע שינויים מסויימים

שהחברה לא תוכל לבצע.

חזרה לדף הבית