הבתים המתחדשים תיאור תכנון

פגישה ראשונה נקיים בחלל המיועד לתכנון באור יום במידת האפשר, כך אוכל להרגיש את המקום להקשיב לדרישות ולצפיות שלכם.

 

אבצע מדידות לצורך הכנת תכנית מצב קיים ועל בסיס תכנית זו יתחיל תהליך התכנון והעיצוב.

 

אגיש לכם מס' חלופות במפגשים חוזרים ללא הגבלה עד לאישור תכנית מוסכמת.

 

לקראת תכנית מוסכמת אכין הדמיה תלת מיימדית לצורך הבנת התכנון, בהתאם לצורך.

מפגשים עם יועצים\מבצעים מטעמי ללא התחייבות בנושאים: מיזוג אויר, מערכות קולנוע ביתי,

אזעקות ומיגון, מערכות חימום שונים, שואבי אבק מרכזיים ועוד.

 

אכין תכניות לביצוע שיכללו: תכניות הריסה, תכניות בניה, אנסטלציה, חשמל, תקשורת, תאורה מערכת קולנוע ביתי ושמע, מיזוג אויר ותקרות מונמכות. כולל מסמך כתב כמויות, שהוא מסמך מילולי כמותי מפורט בר השוואה להצעת מחיר עבור הפרויקט.

 

אלווה אתכם למספר חללי תצוגה לבחירה יחד אתכם לחומרי גמר כלים סניטרים ריצוף אריחים לחיפוי קירות  וכו'. כמו כן אתכנן ריהוט מקבעים- מטבח וארונות אמבטיה לביצוע אצל נגר או חברה.

 

אפגש עם קבלנים נבחרים בחלל המיועד לתכנון לצורך הסבר התכניות ומסירת החומר למכרז.

פיקוח עליון במהלך הביצוע: הפיקוח כולל ביקורים באתר לפי שלבי ההתקדמות. בתהליך הפיקוח יושם דגש על ביצוע העבודות בהתאם לתכניות שהוגשו ומעקב על רמת האיכות של עבודת הקבלן ובעלי המקצוע השונים.

עיצוב פנים – ליווי בבחירת פריטים משלימים הכולל ריהוט נייד תאורה שטיחים תמונות וילונות ועוד כולל תכנון פרטי נגרות לביצוע אצל נגר. הכל בהתאם להסכם הספציפי.

 

הצעת מחיר לתכנון הצעת מחיר שאגיש לכם תהיה מפורטת תתאר את היקף העבודה ופרוט תנאי התשלום בהתאם להתקדמות העבודה.

היתר בניה בבתים המתחדשים

בבתים המתחדשים יש שרוצים לעשות בהם שינויים מבניים חיצוניים כמו תוספות שטחים ניצול חלל גג שינויים בחזיתות שינויים בפתחים בדלתות כניסה לבית תוספת מרפסות ועוד כל אלה למעט תוספת פרגולה וגדר דורשים הליך קבלת היתר בניה שיש בסמכותי כאדריכלית לטפל.

הליך קבלת היתר בניה לתוספת דומה להליך של היתר לבניית בית (ראה בית חדש)

חשוב לציין

ברוב המקרים יש דרך לבדוק טרם הגשת הבקשה התכנות קבלת היתר לבקשה. כמו כן בתהליך ההיתר לשינוי המבוקש יש להגיש שרטוט של כל חלקי הבית וכל דבר שהוא שונה מההיתר האחרון של הבנין דורש בקשה להיתר ואפשרי יחד עם ההיתר המבוקש ולא על כל דבר אפשר לקבל היתר. אני כאדריכלית מנוסה אוכל לתת לכם את התשובות לבדיקות האלה ולחסוך לכם הרבה זמן ועוגמת נפש ורק אז לגשת להכנת הבקשה שהסיכוי שלה לקבלת ההיתר גדול.

חזרה לדף הבית